HR1387/80
Verse zelfgemaakte salades en meer
De Philips SaladMaker kan groenten, kaas, salami en meer voor u snijden en raspen. Vang het voedsel rechtstreeks op in een saladekom, pan of wok. Maak salades en andere gerechten met uw favoriete ingrediënten in elke vorm en grootte in een paar seconden.
Bekijk alle voordelenDit product is helaas niet meer beschikbaar
Als u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
5 snij-, rasp- en julienneschijven voor eindeloze variatie. Kies eenvoudig een inzetschijf en klik deze op de schijfhouder.
Dankzij de functie voor direct serveren van de Philips SaladMaker kunt u uw ingrediënten rechtstreeks in de gekozen saladekom, pan of wok snijden. De hoge tuit maakt zelfs gebruik van hoge opvangbakken voor grote hoeveelheden mogelijk. Dit betekent dat u achteraf veel minder hoeft schoon te maken.
Deze Philips SaladMaker beschikt over een krachtige motor van 200 W om al uw favoriete recepten te bereiden.
De roestvrijstalen schijven van de Philips SaladMaker zorgen voor perfecte snijresultaten dankzij de scherpe en duurzame messen.
Alle accessoires van uw Philips SaladMaker kunnen in uw vaatwasmachine voor een eenvoudige reiniging.
U kunt het snoer van het apparaat gemakkelijk onder de basisunit oprollen.
Met de van S tot XL instelbare vultrechter van de Philips SaladMaker hebt u optimale controle over de ingrediënten die u wilt verwerken en krijgt u het gewenste resultaat. Een S-vultrechter is ideaal voor de dunne ingrediënten, zoals een wortel. De XL-vultrechter is geschikt voor grotere ingrediënten, zoals aardappelen, zodat u deze niet eerst kleiner hoeft te snijden.
Technische specificaties
Design
Algemene specificaties
Meegeleverde accessoires