SC5101/00
Hydrateert de huid tijdens het celvernieuwingsproces
Het speciale laser aftercare complex hydrateert de huid tijdens het celvernieuwingsproces na gebruik van het Philips RéAura-apparaat. Het aftercare complex bevat kalmerende kamille en extracten van sint-janskruid en edelweiss, bekend om hun ontstekingsremmende werking.
Dit product is helaas niet meer beschikbaar
Als u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
Het laser aftercare complex is een belangrijk onderdeel van Philips RéAura laser skin rejuvenation. Uw huid heeft behoefte aan hydratatie na de behandeling en tijdens het proces van celvernieuwing dat door het Philips RéAura-apparaat in gang wordt gezet. Gebruik het laser aftercare complex onmiddellijk na elke behandeling. Breng het aftercare complex binnen één uur na de behandeling opnieuw aan en op de dagen tussen behandelingen om uw huid naar behoefte te hydrateren.
Het laser aftercare complex verzorgt uw huid na een behandeling met het Philips RéAura-apparaat. Het bevat kamille voor een kalmerende werking en extracten van sint-janskruid en edelweiss, bekend om hun ontstekingsremmende eigenschappen.
Testresultaten laten zien dat de formule hypoallergeen en non-comedogeen is, wat wil zeggen dat het uw poriën niet verstopt.
De formule is dermatologisch getest (n = 204) en bevat geen geurstoffen.
Het laser aftercare complex heeft een speciale formule voor gebruik na behandeling met het Philips RéAura-apparaat. De gel is ontwikkeld in samenwerking met de makers van Fraxel®-lasertechnologie en is gebaseerd op hun expertise met laserbehandeling van de huid.