STH7060/80R1
Ontgrendel uw garderobe
Alles wat u bezit kan nu in een oogwenk klaar zijn om te dragen met de Philips-handstomer uit de 7000-serie. De verstelbare kop en de scherpe punt van de stoomplaat verwijderen kreuken snel en comfortabel onder elke hoek, met OptimalTemp om schroeiplekken te voorkomen.
Bekijk alle voordelenAls u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
De 7000-serie heeft een compact ontwerp, waardoor het de perfecte oplossing is om uw kleding te stomen, waar en wanneer u maar wilt. Geen strijkplank nodig.
Dankzij de innovatieve verstelbare kop kunt u onder elke hoek ontkreuken, zodat u verticaal of horizontaal kunt stomen, wat u ook kiest!
De OptimalTEMP-technologie garandeert dat er geen schroeiplekken ontstaan op welke strijkbare stof dan ook, zodat u zorgeloos kunt stomen.
De stoomplaat heeft een spitse punt, zodat u kreuken eenvoudig met extra precisie kunt gladstrijken op moeilijk bereikbare plaatsen zoals knopen, kragen en plooien.
Naast het ontkreuken frist de 7000-serie ook kleding (en meubelbekleding, gordijnen, speelgoed) op en verwijdert geuren door tot 99,9% van de bacteriën te doden*.
Wat u ook moet stomen, dit apparaatje kan het aan. Met verwisselbare 100 ml en 200 ml watertanks om ervoor te zorgen dat uw hele outfit in één keer wordt ontkreukt.
Meerlaagse StyleMat biedt soepele stoomondersteuning, laat stoom doordringen en biedt extra bescherming aan oppervlakken.
Duurzaam, gaat tot 70% langer mee**
2 stoomstanden: ECO-modus om water te besparen zonder dat dit ten koste gaat van de stoomresultaten, MAX-modus voor meer stoomkracht.
Tot 28 g/min continue krachtige stoom ontspant de vezels van de stof, zodat kreuken snel kunnen worden gladgestreken en uw kleding er optimaal uitziet.
Zachte zorg voor uw kleding en het milieu: Verfris en verwijder snel geuren zodat u uw kleding langer kunt dragen. Stoom de kleren die nog geen wasbeurt nodig hebben en maak ze klaar om ze nog een dag te dragen.
Op elk moment is uw stomer in slechts 30 seconden klaar voor gebruik. Het lampje geeft aan wanneer u klaar bent om te beginnen, zodat u in een mum van tijd klaar bent. Ideaal voor als u op het laatste moment een outfit kiest.
Kwaliteit van het resultaat
Design
Gebruiksvriendelijk
Meegeleverde accessoires
Snelle en krachtige verwijdering van kreuken
Technologie
Afmetingen en gewicht