Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
De Philips-speler is compatibel met de meeste gangbare DVD- en CD-discs. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) en foto-CD zijn allemaal geschikt voor deze speler. SVCD staat voor "Super VideoCD". De kwaliteit van een SVCD is veel beter dan die van een VCD. Dankzij de hogere resolutie is vooral het beeld veel scherper. Daarnaast kunt u met DivX®-ondersteuning video's met DivX®-indeling bekijken. DivX is een MPEG4-videocompressietechnologie waarmee grote bestanden zoals films, trailers en muziekvideo's kunnen worden opgeslagen op media zoals CD-R/RW's en opneembare DVD's.
12-bits Video DAC is een superieure digitaal-naar-analoog converter die elk detail van de authentieke beeldkwaliteit behoudt. De converter geeft subtiele schaduwen en vloeiendere kleurgradaties weer, zodat het beeld levendiger en natuurlijker wordt. De beperkingen van de traditionele 10-bits DAC worden met name duidelijk wanneer grote schermen en projectors worden gebruikt.
Progressive Scan verdubbelt de verticale resolutie van het beeld, wat resulteert in een merkbaar scherper beeld. In plaats van het veld met de oneven lijnen eerst naar het scherm te sturen en daarna het veld met de even lijnen, worden beide velden tegelijk geschreven. Zo wordt er direct een volledig beeld geschreven met de maximale resolutie. Op zulke snelheden neemt u een scherper beeld waar zonder lijnstructuur.
3.8
van 5
11
Reviews & awards
Arnold
31/08/2011
Nederland
perfect
Het is een heerlijk eenvoudig, compleet, mooi ogend systeem met een geweldige geluidskwaliteit. De usb-ingang vind ik een perfecte aanvulling op de toch al complete gebruiksmogelijkheden. De afstandsbediening is, zoals altijd bij Philips, geen puzzel maar een hulpmiddel bij het gebruik.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 DVD Micro Theatre
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 DVD Micro Theatre
Ingenieur
03/12/2015
Suisse
Geverifieerde koper
Sehr gute Eigenschaften
Gute akustische Eigenschaften Weckfunktion sollte sich automatisch abschalten.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 DVD-Microsystem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 DVD-Microsystem
Mimi
15/07/2012
Suisse
Très bon appareil, j'ai été bien conseillée !
Bel aspect du produit. Qualité son très bonne. Facile d'utilisation. Prend peu de place et s'adapte avec tous les styles
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 Microchaîne DVD
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD708 Microchaîne DVD