Controleer of het waterreservoir goed in de koffiemachine is geplaatst.
Als er helemaal geen koffie of maar een paar druppels koffie uit de tuit van uw L’OR Barista-koffiezetapparaat komen, kunt u vaak eenvoudig zelf het probleem oplossen. Lees in het artikel hieronder hoe.
Controleer of het waterreservoir goed in de koffiemachine is geplaatst.
Controleer of de kap van de koffietuit goed op de koffie-uitlaat is geplaatst door deze stappen uit te voeren:
De interne leidingen kunnen verstopt raken door kalkaanslag, waardoor de waterstroom geblokkeerd kan raken. Ontkalk uw koffiezetapparaat regelmatig om dit te voorkomen.
L'OR Barista Absolu
Het is tijd om uw machine te ontkalken wanneer het ontkalkingslampje gaat branden.
L'OR Barista Sublime en L'OR Barista Original
Als de lungo- en ristrettoknoppen beginnen te knipperen na het koffiezetten, is het tijd om uw machine te ontkalken. De knop voor lungo en ristretto begint te knipperen na het koffiezetten om aan te geven dat het tijd is om uw apparaat te ontkalken.
Instructies voor ontkalken vindt u in de Snelstartgids die is meegeleverd met uw L'OR Barista-koffiezetapparaat.
Is het probleem hiermee niet opgelost? Neem dan contact met ons op voor meer hulp.
Als u een kleine of normale koffiecapsule in uw machine gebruikt, is het mogelijk dat deze niet wordt geperforeerd. Volg de onderstaande stappen om het probleem op te lossen:
Als de bovenstaande stappen het probleem niet verhelpen of als het probleem zich ook blijft voordoen met een XXL-capsule, neem dan contact met ons op voor meer hulp.