NL
FR
1
Openbare locaties

Geef gebruikers meer informatie

Opvallende helderheid.


Signage-displays met hoge helderheid. Informatiepunten met touchscreen. Professionele TV's met opvallende beeldkwaliteit. Met de professionele displays van Philips legt u gemakkelijk contact met bezoekers. Van navigatie tot de belangrijkste toespraak—u houdt de aandacht vast.

Ze staan voor u klaar

CMND | Professionele schermen voor openbare locaties

Neem het heft in handen met CMND: systeembeheer met slepen en neerzetten.
Philips-display met Android-besturingssysteem

Installeer en open moeiteloos native of aangepaste apps op een Philips-display met Android-besturingssysteem
Plan eenvoudig tijdgevoelige content, zoals advertenties en evenementenkalenders

Plan eenvoudig tijdgevoelige content, zoals advertenties en evenementenkalenders.
4K-videowand | public screen

Toon content op een 4K-videowand met één enkele speler.

Oplossingen voor openbare locaties

Case studies

Flemish Parliament Visitor Centre


The Flemish Parliament Visitor Centre takes guests on an exciting journey with Philips Professional Displays Solutions.
 

BELvue


BELvue museum curates a modern look at Belgian history With our new Philips set up, we have been able to make history attractive in the BELvue museum. 

Neem contact met ons op


Wilt u meer weten? We helpen u graag

Germany

Rainer Bloch
Business Director Professional Displays

rainer.bloch@tpv-tech.com

Hakan Demir
Inside Sales Manager Professional TV

hakan.demir@tpv-tech.com

Doris Zarda

Sales Manager Professional TV

doris.zarda@tpv-tech.com

Martin Kostorz
Sales Manager Signage Solutions

martin.kostorz@tpv-tech.com

Stefan Klima
Sales Manager Signage Solutions

stefan.klima@tpv-tech.com

Konstantin Flabouriaris
Sales Manager Signage Solutions

konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

Austria

Doris Zarda

Sales Manager Professional TV

doris.zarda@tpv-tech.com

Stefan Klima
Sales Manager Signage Solutions

stefan.klima@tpv-tech.com

Switzerland

Davide Longo
Sales Manager Professional Displays

davide.longo@tpv-tech.com

Mike Huber
Sales Manager Professional Displays

mike.huber@tpv-tech.com

France
Franck Dufrene
Sales Director Professional TV
(+33) 6 07 61 49 83
franck.dufrene@tpv-tech.com 
Fabrice Penhoat
Sales Director Signage Solutions
(+33) 6 64 70 03 07
fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

Sandrine Gimenez

Sales Manager Professional Displays

(+33) 6 61 62 25 02

sandrine.gimenez@tpv-tech.com

Eric Majorczyk

Sales Manager Professional TV
(+33) 6 07 61 82 82
eric.majorczyk@tpv-tech.com

Vivien Cokelaer

Sales Manager Signage Solutions 
(+33) 6 82 13 19 83
vivien.cokelaer@tpv-tech.com 

Stéphane Dautry
Technical Manager
(+33) 6 34 61 37 23

stephane.dautry@tpv-tech.com

Virginie Da Costa Haag
Marketing Manager
(+33) 6 34 07 08 34

virginie.dacosta-haag@tpv-tech.com