Mijn Philips-luchtbevochtiger werkt niet meer
Het waterreservoir is leeg
Wanneer het bovenste gedeelte van uw Philips-luchtbevochtiger niet goed over het waterreservoir is geplaatst, zijn deze twee stukken niet volledig aangesloten en werkt uw luchtbevochtiger niet.
Controleer of de bovenkant van de luchtbevochtiger goed is geplaatst.
Het bovenste gedeelte is niet goed geplaatst
Controleer of de bovenkant van de luchtbevochtiger goed is geplaatst.
De bevochtigingsfiltersteun is niet juist geplaatst (niet van toepassing op de HU5710)
De onderstaande informatie is niet van toepassing op de HU5710.
De grotere kant van de bevochtigingsfiltersteun moet aan de onderkant van uw Philips-luchtbevochtiger zitten, zoals weergegeven in de onderstaande afbeelding.
Als de bevochtigingsfiltersteun verkeerd is gemonteerd, werkt de vlotter niet en geeft de vochtigheidssensor aan dat er geen water is. Zorg ervoor dat het filter en de bevochtigingsfiltersteun correct zijn geplaatst. Hebben deze oplossingen het probleem niet verholpen? Neem dan contact met ons op voor meer hulp.
De bevochtigingsfiltersteun is niet op de juiste manier geplaatst
De grotere kant van de bevochtigingsfiltersteun moet aan de onderkant van uw Philips-luchtbevochtiger zitten, zoals weergegeven in de onderstaande afbeelding.
Als de bevochtigingsfiltersteun verkeerd is gemonteerd, werkt de vlotter niet en geeft de vochtigheidssensor aan dat er geen water is. Controleer of het bevochtigingsfilter en de steun correct zijn geplaatst.
Hebben deze oplossingen het probleem niet verholpen? Neem dan contact met ons op voor meer hulp.